Njoftim / Ditë pushimi

    Njoftim / Ditë pushimi Njoftohen studentët, mësimdhënësit dhe bashkëpuntorët e Fakultetit Juridik, se duke u mbështetur në Kalendarin e Festave Zyrtare të Republikës së Kosovës për vitin 2017, ju njoftojmë se, dita e parë e Bajramit të Vogël (Kurban Bajramit) - e Premte, datë 01.09.2017, në Universitetin e Prishtinës ,,Hasan Prishtina'' do të jetë ditë pushimi.


    Urime dhe me Fat!
    Dekani

    Prof.Asoc.Dr. Haxhi Gashi
     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
3031 12 345
67 8 9 101112
1314 1516 171819
20212223242526
27282930123
45678910