Njoftim / Ditë pushimi

    Njoftim / Ditë pushimi Njoftohen studentët, mësimdhënësit dhe bashkëpuntorët e Fakultetit Juridik, se duke u mbështetur në Kalendarin e Festave Zyrtare të Republikës së Kosovës për vitin 2017, ju njoftojmë se, dita e parë e Bajramit të Vogël (Kurban Bajramit) - e Premte, datë 01.09.2017, në Universitetin e Prishtinës ,,Hasan Prishtina'' do të jetë ditë pushimi.


    Urime dhe me Fat!
    Dekani

    Prof.Asoc.Dr. Haxhi Gashi
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
282930 31123
4 5 6 7 8910
111213 14 151617
181920 21222324
2526272829301
2345678