Orari i mbajtjes së provimeve për Afatin e Marsit (për absolvent) për datat 30 dhe 31 Mars 2018

    Provimi nga lënda: E drejta penale ndërkombëtare - Prof.Dr. Bajram Ukaj, i paraparë të mbahet në ora: 10:00, do të mbahet në ora: 14:00

    Orari i mbajtjes së provimeve për Afatin e Marsit (për absolvent) për datat 30 dhe 31 Mars 2018 (Kliko këtu)
     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9 101112131415
16 171819 2021 22
23242526272829
30123456