Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës!

  Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës! Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS - Bëhu gati për tregun e punës!

  Të nderuar studentë dhe të diplomuar,
  A keni aplikuar apo dëshironi të aplikoni për punë, punë praktike, vizita apo bursa studimore ?
  A keni menduar se çfarë ju nevojitet dhe se a jeni gati ?

  Nëse po, atëherë :
  Qendra për Zhvillim të Karrierës mban sesionin këshillues / ( video session ) rreth aplikimit on – line, intervistës për punë dhe shumë aspekte të tjera që i`u ndihmojnë gjatë periudhës së aplikimit dhe përzgjedhjes.

  Studentë dhe të diplomuar nga Fakulteti J U R I D I K
  Data: 12 Tetor 2017 (e enjte )
  Ora: 11:00h - 12:00h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës - QZhK
  Adresa: Biblioteka Kombetare e Kosovës “Pjetër Bogdani“, kati I.
  Moderatore: Edita Kolgeci & Venera Mushkolaj  Përfitoni nga mundësija për të zhvilluar shkathtësit tuaj në qasjen ndaj tregut të punës.

  Ju mirëpresim!
   

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
272829 30 1 23
4 567 8910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567