Urime Viti i Ri 2018!

  Të nderuar staf akademik, administrativ dhe studentë,


  Gëzuar Festat e fundvitit! Paqja dhe suksesi qofshin me ju dhe familjet tuaja!

  Ju falenderojmë për kontributin dhe bashkëpunimin e juaj!

  Gëzuar Viti i Ri 2018 !


  Me respekt,

  Prof.Asoc.Dr. Haxhi Gashi
  Dekan
   

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
26 2728 2930311
2345678
9 101112131415
16 171819 2021 22
23242526272829
30123456