“INFORMATË E RËNDËSISHME: Fillimi i procesit mësimor në nivelin Master

     Njoftohen të gjithë studentët e regjistruar në nivelin master se ligjeratat dhe ushtrimet kanë filluar sipas orarit të shpallur, andaj ju ftojmë që të paraqiteni në klase.”
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
30 3112345
678 9 101112
13 141516171819
20 2122 23242526
2728 29303112
3456789