Asistentët Fakultetit Juridik Fitore Morian dhe Artor Nuhiu mbrojnë me sukses temat e tyre të doktoratës

    Asistentët Fakultetit Juridik Fitore Morian dhe Artor Nuhiu mbrojnë me sukses temat e tyre të doktoratës Fakultetit Juridik i shtohen edhe dy doktorantë të rinjë pas mbrojtjes me sukses të temave të tyre të doktoratës me dt. 30 Prill 2018 respektivisht 4 Maj 2018. Asistentja Fitore Morina ka mbrojtur punimin me titull “Harmonizimi i sistemeve tatimore ne Unionin Evropian dhe Rasti i Kosoves” me mentor Prof. Asoc. Bedri Peci, ndërsa asistenti Artor Nuhiu ka mbrojtur punimin me titull “Efektet e menaxhimit te kapitalit punues në performancën e ndërmarrjeve të mëdha në Kosovë” me mentor Prof. Dr. Arben Dermaku. Fakulteti Juridik dhe menaxhmenti i uron kolegëve të arriturat e deritashme dhe suksese tjera profesionale.
     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
293031 1 2 34
5 6 7 891011
12 13 1415161718
19202122232425
262728293012
3456789