Fillimi i vitit të ri Akademik 2019/20

  Fillimi i vitit të ri Akademik 2019/20 Të nderuar staf dhe studentë,

  Fakulteti juridik i ka bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e vitit të ri akademik 2019/20. Janë përgatitur të gjitha oraret e ligjëratave dhe ushtrimeve. Krahas rritjes së cilësisë në Fakultet, gjithashtu janë bërë investime në përmirësimin e infrastrukturës së Fakultetit si: rregullim i sallave të mësimit, zgjerimi hapësirave të bibliotekës dhe rregullimi i sallës së leximit, rregullimi i hapësirave brenda dhe jashtë Fakultetit.
  Ju dëshirojmë mirëseardhje studentëve të ri dhe një fillim të mbarë të vitit akademik për të gjithë studentët dhe stafin e Fakultetit!

  Dekani
  Prof.Asoc.Dr.Haxhi Gashi


  Si vijon:

  Informatori
  Programet e studimit, Baçellor dhe Master
  Oraret e ligjëratave, Baçelor dhe Master
  Orari i ushtrimeve, Baçelor dhe Master
  Infrastruktura e brendshme

   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
456 7 8 910
111213 1415 1617
1819 2021222324
25 262728293031
1234567