Ftesë për Konferencë me temën "MAQEDONIA NË UDHËKRYQ: REFORMAT KUSHTETUESE, KONSOLIDIMI I DEMOKRACISË DHE INTEGRIMI NË INSTITUCIONET EUROATLANTIKE", datë 20.12.2018, në ora 11:00, në Gjykatore

  Me rastin e zhvillimeve te fundit ne Republikën e Maqedonisë, Fakulteti Juridik organizon:

  KONFERENCË

  “MAQEDONIA NË UDHËKRYQ: REFORMAT KUSHTETUESE, KONSOLIDIMI I DEMOKRACISË DHE INTEGRIMI NË INSTITUCIONET EUROATLANTIKE”

  Data: 20 Dhjetor 2018 (e enjte)

  Ora: 11:00-12:30

  Vendi: Gjykatorja e Fakultetit Juridik  Agjenda (Kliko këtu)
   

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2526 2728 123
456 7 8910
11 12 13 14 15 1617
18 19 2021222324
25262728293031
1234567