Hapja e SEMS për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake

    Hapja e SEMS për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake do të jetë nda dt:   07.06.2019-10.06.2019.
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
242526 2728291
23 45678
9 10 111213 1415
1617 1819202122
23242526272829
303112345