Hapja e SEMS për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake

    Hapja e SEMS për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake do të jetë nda dt:   07.06.2019-10.06.2019.
     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 5 6 78910
111213 14 151617
18 1920 21222324
2526272829301
2345678