Hapja e SEMS për regjistrim të semestrave dhe obligimeve të mbetura nga vitet paraprake

     Lajmërohen Studentët e Fakultetit Juridik të studimeve Bachelor, Master dhe Doktoraturë se shtyhet afati i regjistrimit të
    semestrit veror 2018/2019 deri me datën 17.05.2019.
     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
293012 345
6 7891011 12
13 141516 171819
20 212223242526
272829303112
3456789