INFORMATË E RËNDËSISHME: Vijueshmëria e studentëve në lëndët ,,Fillet e së Drejtës'' dhe ,,Metodologjia dhe shkrimi ligjor'' tek Prof. Gjyljeta Mushkolaj

  INFORMATË E RËNDËSISHME: Vijueshmëria e studentëve në lëndët ,,Fillet e së Drejtës'' dhe ,,Metodologjia dhe shkrimi ligjor''
  tek Prof. Gjyljeta Mushkolaj

  Njoftohet studentët e vitit të parë dhe të katërt se Prof. Gjyljeta Mushkolajt do të vazhdojë të mbajë ligjeratat në lëndët Fillet e së Drejtës dhe Metodologjia dhe Shkrimi Ligjor.
  Ligjeratat vazhdojnë të mbahen në të njejtën klase dhe në të njejtin orar.
  Studentët kërkohen që t'i shkruajnë e-mail zyrtarit i IT-së Z. Elbasan Bardhaj në e-mailin: [email protected] për të kthyer regjistrimin e lëndës tek profesoresha Gjyljeta Mushkolaj. Ju lutemi qe kete ta beni deri te premten me dt. 29 Nëntor 2019 në ora 16:00.
   

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3456789
101112 13 141516
17 181920212223
2425262728291
2345678