Listat preliminare të studentëve me të drejtë vote – të përgatitura nga Administrata qendrore  Lista e studentëve me të drejtë vote (Kliko këtu)

  Studentët të cilët nuk janë të përfshirë në listat e studentëve me të drejtë vote kanë të drejtë ankese deri më datë 14.03.2020 në ora 16:00.

  Ankesat duhet të parashtrohen në KQZ (Zyra në Rektorat).

  Formulari i Ankesës (Kliko këtu për ta shkarkuar)

  Shqyrtimi dhe vendosja lidhur me ankesat për mos përfshirje në lista të studentëve me të drejtë vote – Shqyrtohen nga Komisioni Qendror Zgjedhor. Datë 16.03.2020.


   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
29 30 1 2345
6 789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789