MBLEDHJA KONSTITUIVE E KËSHILLIT TË FAKULTETIT JURIDIK dhe ZGJEDHJA E DEKANIT

   MBLEDHJA KONSTITUIVE E KËSHILLIT TË FAKULTETIT JURIDIK dhe ZGJEDHJA E DEKANIT

  Në bazë të Rregullores nr. 771 datë 06.03.2020, për rregullat dhe procedurat për zgjedhjet e përgjithshme të personalit akademik dhe jo akademik në nivel të përfaqësimit në Universitetin e Prishtinës” Hasan Prishtina”;


  Ju njoftojmë se me datë 09.07.2020 duke filluar nga ora 11:00 në Amfiteatrin e Madh do të mbahet mbledhja konstituive e Këshillit të Fakultetit Juridik.  1. Të gjithë duhet të jenë të pajisur me maska mbrojtëse (sipas rekomandimeve të IKSHP, si dhe duhet të ruhet distanca sociale.

  Me respekt,


  1. Dr.sc. Miftar Shala – Kryesues

  2. Prof. Dr. Azem Hajdari – Nënkryetar,

  3. Prof. Ass. Dr. Fisnik Korenica– Anëtar


  Rend dite për mbledhjen konstituive të Këshillit të Fakultetit Juridik (Kliko këtu)

   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456