Mbledhja Konstituive e Këshillit të Studentëve të Fakultetit Juridik

  Mbledhja Konstituive e Këshillit të Studentëve të
  Fakultetit Juridik
  Njoftohen organizatat studentore që kanë fituar mandate në Këshillin e Studentëve në Fakultetin Juridik, se mbledhja konstituive e Këshillit Studentor do të mbahet me 06.06.2018, në ora 11:00 në Sallën e profesorëve.

  Vërejtje: Ardhja është e obliguar, studentët duhet të kenë ID-Kartelen me vete!

  Rendi i dite
  1. Konstituimi i Këshillit të studentëve në Fakultetin Juridik,

  2. Verifikimi i mandateve sipas listave prioritare dhe pranimi i mandateve për anëtarë të

  Këshillit të studentëve 2018

  3. Nënshkrimi i Deklaratës Etike.

  4. Zgjedhja e Kryesuesit të Këshillit të studentëve (zgjedhja bëhet me votim të fshehtë)

  5. Zgjedhja e sekretarit të Këshillit të studentëve (zgjedhja bëhet me aklamacion)


  Sekretari i Fakultetit Juridik,

  Dr.sc. Miftar Shala, kryesues i KZF   

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
26 272829 30 12
3 45 678 9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456