NJOFTIM – Orari i mbajtjes së provimeve për Afatin e Qershorit 2020

    Lajmërohen studentët e Fakultetit Juridik të studimeve Baçelor dhe Master, se provimet për Afatin e Qershorit 2020 parashihet të mbahen nga datë 20 Qershor deri më datë 20 Korrik.
    Për datat e mbajtjes së provimeve do të informoheni në ditët në vijim.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25 262728293031
1 23 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345