NJOFTIM / Ditë pushimi

    NJOFTIM / Ditë pushimi  Njoftohen studentët, mësimdhënësit dhe bashkëpunëtoret e Fakultetit Juridik, se duke u mbështetur në Kalendarin e Festave Zyrtare të Republikës së Kosovës për vitin 2019, ju njoftojmë se dita e parë e Bajramit të Madh (Fitër Bajrami) - E Martë, datë 04.06.2019, në Universitetin e Prishtinës ,,Hasan Prishtina'' do të jetë ditë pushimi.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
27 2829 30 3112
3456 7 89
10111213 141516
1718 19 20 212223
24 252627282930
1234567