NJOFTIM / Komisioni Qendror për zbatimin e konkursit të konkursit për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve master për vitin akademik 2017-2018

  NJOFTIM / Komisioni Qendror për zbatimin e konkursit të konkursit për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve master për vitin akademik 2017-2018                                                             NJOFTIM


  Njoftohen studentët e mëposhtëm të cilët kanë konkuruar në Fakultetin Juridik - Studimet Master, se pas shqyrtimit nga Komisioni Qendror për zbatimin e konkursit, të dokumentacionit të dorëzuar është konstatuar se nuk i plotësojnë kriteret formale të përcaktuara në Konkurs, respektivisht nuk kanë përfunduar studimet në drejtimin përkatës – Juridik i përgjithshëm.

  Andaj për këtë arsye nuk mund t’i nënshtrohen provimit pranues me datë 10.10.2017.


  Kandidatet si në vijim:


  1. Uran Ahmet Ahmeti – Drejtimi Penal

  2. Milaim Sogojeva – Drejtimi Penal

  3. Mentor Ismajli – Drejtimi Civil

  4. Arton faik Hyseni – Drejtimi Administrativ-Kushtetues

  5. Shpend Eroll Makasqi – Drejtimi Civil

                                                                                                6. Hana Govori – Drejtimi Kontrata dhe E Drejta Komerciale
  Nga Komisioni Qendror
   

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789