NJOFTIM për hapjen e SEMS për regjistrim të semestrit dimëror të vitit akademik 2019/20

     Të gjithë studentët e Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina" të cilët nuk kanë arritur që në afatet paraprake të vitit akademik 2019/20, të bëjnë pagesën e semestrit dimëror dhe eventualisht kryerjen e obligimeve nga vitet pararake, regjistrimi i semestrit dimëror të vitit akademik 2019/20, mund të bëhet nga data 14.01.2020-15.01.2020 ora 15.00.
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25 262728293031
1 234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345