NJOFTIM / Për nderë të festës së 28 Nëntorit, dita e Mërkurë, datë 28.11.2018, do të jetë ditë pushimi

    NJOFTOHEN STUDENTËT, MËSIMDHËNËSIT DHE BASHKËPUNËTORET E FAKULTETIT JURIDIK SE NË UNIVERSITETIN E PRISHTINËS “HASAN PRISHTINA”, PËR NDERË TË FESTËS SË 28 NËNTORIT, DITA E MËRKURË, DATË 28.11.2018, DO TË JETË DITË PUSHIMI.    URIME DHE GËZUAR!    Nga Dekanati
     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2526 2728 123
456 7 8910
11 12 13 14 15 1617
18 19 2021222324
25262728293031
1234567