NJOFTIM / Për nderë të festës së 28 Nëntorit, dita e Mërkurë, datë 28.11.2018, do të jetë ditë pushimi

    NJOFTOHEN STUDENTËT, MËSIMDHËNËSIT DHE BASHKËPUNËTORET E FAKULTETIT JURIDIK SE NË UNIVERSITETIN E PRISHTINËS “HASAN PRISHTINA”, PËR NDERË TË FESTËS SË 28 NËNTORIT, DITA E MËRKURË, DATË 28.11.2018, DO TË JETË DITË PUSHIMI.    URIME DHE GËZUAR!    Nga Dekanati
     

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
27 2829 30 3112
3456 7 89
10111213 141516
1718 19 20 212223
24 252627282930
1234567