Njoftim / Komisioni Disiplinor

   NJOFTIM - SHPALLJE

  Komisioni disiplinor i Fakultetit Juridik të Universitetit të Prishtinës, njofton se ka
  pranuar në shqyrtim disiplinor lëndet për personat - studentët si në vijim:

  AGNESA KABASHI
  VALJETA KRASNIQI
  MEGZON ZEJNULLAHU

  Në kuptim me rregullat në fuqi të shqyrtimit dhe procedurës disiplinore, të
  lartpërmendurit ftohen të marrin pjesë në seancën për shqyrtim gojor të rasteve të tyre
  disiplinore.
  Seanca e shqyrtimit gojor do të mbahet me datë 17 Korrik 2019 ( E Merkure ) , në ora
  11:00 në lokalet e Fakultetit Juridik, Universiteti i Prishtinës.
  Këshillohen të ftuarit që t'i përgjigjen kësaj thirrjeje për shqyrtimin e rasteve të tyre.
  Përbërja e Komisionit Disiplinor:
  Prof. Asoc. Dr. Iset Morina, Kryetar
  Prof. Ass. Bedri Bahtiri, anëtar
  Ass.Dr. Sc. Fitore Morina, anëtare

  Prishtinë, me dt. 11.07.2019
   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
456 7 8 910
111213 1415 1617
1819 2021222324
25 262728293031
1234567