Njoftim për hapjen e SEMS për regjistrim të semestrave!

     Të nderuar studentë,


    1. Ju njoftojmë se nga dt. 05.02.2019 deri më 05.03.2019, do të jetë i hapur SEMS, për regjistrim të semestrave për vitin akademik 2018/19.

    2. Në këtë afat, studentëve të cilët nuk arritur që ta regjistrojnë semestrin dimëror 2018/19 në kohen e duhur, u mundësohet regjistrimi i dy semestrave (dimëror dhe veror 2018/19), si dhe pagesa e borgjeve eventuale të semestrave të papaguar nga vitet akademike paraprake.
     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
28293031 123
4 5 6 78910
11 121314 151617
18192021222324
25262728123
45678910