Orari i mbajtjes së provimit pranues në studimet e Doktoraturës për vitin akademik 2019/20

  Orari i mbajtjes së provimit pranues në studimet e Doktoraturës për vitin akademik 2019/20  Provimi pranues për doktoraturë Katedra Ndërkombëtare dhe Katedra Kushtetuese Adminiatsrtaive
  Me date 08.10.2019, në ora 10:00 në Gjykatoren e Fakultetit Juridik


  Programi Ndërkombëtare

  1. Miftar Arif Salihu
  2. Bashkim Daut Jupolli
  3. Lyra Lulzim Çela
  4. Kreshnik Kaçiu
  5. Besart Hysen Tasholli  Programi - Kushtetues Administrativ

  1. Berat Ferid Dërmaku
  2. Delvina Nazim Ajazaj
  3. Doruntinë Musah Demiri
  4. Ilir Kosta Barjaba
  5. Egzon Ahmet Doli
  6. Faton Destan Fetahu
  7. Iliriana Hysni Bajrami
  8. Petrit Haxhi Hajdari
  9. Flamur Shemsi Sallahu
  10. Qëndresa Sherif Sejdiu
   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
30 3112345
678 9 101112
13 141516171819
20 2122 23242526
2728 29303112
3456789