Orari i mbajtjes së provimit pranues për vitin akademik 2019/20 - Bachelor

  Të Rregullt (Kliko këtu)

  Me Korrespodencë (Kliko këtu)


  Vërejtje: Kandidatët të cilët kanë aplikuar për pranim në vitin akademik 2019/20, diten e provimit dt; 15.07.2019 në ora 09:00 me vete duhet të kenë:

  1. Letërnjoftimin (origjinal),
  2. Raportin e verifikimit të të dhënave (i cili merret me rastin e dorëzimit të dokumentacionit) dhe
  3. Laps kimik (ngjyrë të kaltërt).
   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
456 7 8 910
111213 1415 1617
1819 2021222324
25 262728293031
1234567