Orari i mbajtjes së provimeve për Afatin e Marsit (për absolvent) për datat 30 dhe 31 Mars 2018

    Provimi nga lënda: E drejta penale ndërkombëtare - Prof.Dr. Bajram Ukaj, i paraparë të mbahet në ora: 10:00, do të mbahet në ora: 14:00

    Orari i mbajtjes së provimeve për Afatin e Marsit (për absolvent) për datat 30 dhe 31 Mars 2018 (Kliko këtu)
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 26272829301
2 3 45678
910 1112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345