Rezultatet preliminare të provimit pranues të Konkursit për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve themelore - Baçelor për vitin akademik 2019/20

  Rezultatet preliminare të provimit pranues të Konkursit për
  pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve themelore - Baçelor për vitin akademik 2019/20  Të Rregullt (Kliko këtu)
  Me Korrespodencë (Kliko këtu)
  Preshevë, Bujanoc, Medvexha (Kliko këtu)
  Maqedonia dhe Shqipëria (Kliko këtu)
  Mali i zi (Kliko këtu)
  Komunitete pakicë (Kliko këtu)

  Kandidatët të cilët nuk janë pranuar mund të paraqesin ankesë në Fakultetin Juridik më së largu 48 orë pas publikimit të rezultateve preleminare (llogariten ditët e punës).
  Ankesat pranohen më datë 16.07.2019 dhe me datë 17.07.2019, deri në ora 16:00. Pas këtij afati, ankesat nuk do të pranohen.

  Shqyrtimi i ankesave bëhet nga Komisioni për shqyrtimin e ankesave, ditën e Enjte, më datë 18.07.2019, duke filluar nga ora 10:00, në Amfiteatrin e Madh të Fakultetit Juridik.
   

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 29 3031 123
4 5 6 78910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678