Sot me datë 07.05.2020 u realizua mbrojtja e parë virtuale - online e punimit Master në Fakultetin Juridik, nga Katedra Juridike - Civile

  Sot me datë 07.05.2020 u realizua mbrojtja e parë virtuale - online e punimit Master në Fakultetin Juridik, nga Katedra Juridike - Civile MBROTJA VIRTUALE - ONLINE E PUNIMIT MASTER

  Sot me datë 07.05.2020 u realizua mbrojtja e parë virtuale - online e punimit Master në Fakultetin Juridik, nga Katedra Juridike-Civile nga:

  Komisioni:

  1. Prof.Dr . Abdulla Aliu (kryetar)
  2. Prof. Asoc.Dr. Haxhi Gashi (mentor)
  3. Prof.Ass.Dr. Bedri Bahtiri (anëtar)

  Kanidatja: Qendresa Shala,

  Tema: Mbajtja financiare (alimentacioni) si e drejtë dhe detyrim në raportet familjare – juridike

  Zyrtari/ja e administrates: Suzana Gusija
   

Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
25 262728293031
1 23 4 567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345