Thirrje për aplikim për bursë nga Universiteti Michiganit - SHBA

     Universiteti i Michiganit në SHBA ka hap thirrjen për aplikime për të bërë hulumtim në bashkëpunim me stafin e tyre akademik për një periudhë prej 4 javësh apo 3 muajsh.

    Në bursë përfshihet biletat e fluturimit, banimi, sigurimi shëndetësor dhe një shumë modeste për shpenzime ditore.

    Thirrja është e hapur për të gjitha fushat e hulumtimit dhe është e hapur deri më 15 Shtator, 2019. Aplikantët duhet të jenë aktiv në mësimdhënie.
    Për më shumë informacion rreth bursës ju lutem vizitoni faqen zyrtare: https://fulbright.edu.pl/weiser/
     

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526 2728 29301
2 3 4 5678
910 11 12131415
16171819202122
23242526272829
303112345