Urime Viti i Ri 2018!

  Të nderuar staf akademik, administrativ dhe studentë,


  Gëzuar Festat e fundvitit! Paqja dhe suksesi qofshin me ju dhe familjet tuaja!

  Ju falenderojmë për kontributin dhe bashkëpunimin e juaj!

  Gëzuar Viti i Ri 2018 !


  Me respekt,

  Prof.Asoc.Dr. Haxhi Gashi
  Dekan
   

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 26272829301
2 3 45678
910 1112131415
16 17 18 19202122
23242526272829
303112345