Vendim për regjistrim të kandidatëve në programet studimore të cilat nuk janë plotësuar në afatin e parë të konkursit nr. 1-909, dt. 09. 07. 2019, për pranimin e studentëve në V. A 2019-2020

     Vendim për regjistrim të kandidatëve në programet studimore të cilat nuk janë plotësuar në afatin e parë të konkursit nr. 1-909, dt. 09. 07. 2019, për pranimin e studentëve në V. A 2019-2020, respektivisht në programet të cilat kanë pasur teste të njëjta të provimit pranues dhe për të cilat kandidatët kanë kaluar pragun e kalueshmërisë (Kliko këtu për ta shkarkuar)
     

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
30 3112345
678 9 101112
13 141516171819
20 2122 23242526
2728 29303112
3456789