Njoftim për mbylljen e përkohshme të Bibliotekës

Njoftim për mbylljen e përkohshme të Bibliotekës

18 nëntor @ 09:27
 

Ju njoftojmë se që nga sot, datë 18.11.2020, Biblioteka e Fakultetit Juridik do të mbyllet, deri në një vendim dhe vlerësim tjetër të radhës.
Arsyeja për këtë vendim janë masat e ndërmarra nga qeveria për parandalimin e pandemisë Covid 19 si dhe vendimi i nxjerrë nga organet kompetente të UP-së, që Fakulteti Juridik dhe njësitë e tjera akademike të punojnë me orar të reduktuar dhe staf esencial.
Ju urojmë shëndet dhe suksese.

Me respekt,
Zyra e Dekanit
Fakulteti Juridik-UP


 
 

Share This Page

 
 
 
 
 

Kalendari

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  2627282930311
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30123456